Kategorie: Soutěže

IMG_20191015_162946 (1)

18

Říj2019
FOTKY NAJDETE ZDE BĚH DO VRCHU – MEZIBOŘSKÁ SJEZDOVKA V úterý 15. října se konal již 15. ročník běhu do vrchu na mezibořské sjezdovce. Závodu se zúčastnily všechny věkové kategorie. Počasí bylo ideální, a tak na trati byli převážně malí závodníci. Každá kategorie běžela různou délku tratě, od 50 m trati ... Číst dál
18.10.2019Pavel Janíček
71855763_2351458221773184_4636738528305217536_n

09

Říj2019
Úspěchem družstva druháků ve složení Lada Lanštiaková, Martin Jankuj a Jiří Mladý skončilo krajské kolo Ekologické Olympiády ve Šluknově, kde obsadili v konkurenci dvaceti družstev krásné druhé místo. Blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci jim i dalším zúčastněným ze třeťáku a čtvrťáku. FOTKY JSOU ZDE... Číst dál
_DSC1059a

26

Čer2019
FOTKY NAJDETE ZDE Jubilejní 25. ročník na všestrannost náročného míčového víceboje vyhrála v Litvínově dvojice Petr Franěk (hokejový brankář, reprezentant a mistr světa z roku 1996) a Jiří Kasanda házenkář a volejbalista). Na druhém místě skončila dvojice Beneš, Cibulka (nohejbalisté) a třetí místo obsadila dvojice Marek (tenista a volejbalista), Peška ... Číst dál
64858126_3060209553996732_1363958888814084096_n

26

Čer2019
O víkendu 14. - 16.6.2019 proběhlo v Opavě celostátní kolo Středoškolské odborné činnosti, ne němž nás reprezentovali Eliška Vobořilová a Šimon Suchopárek, který ve svém soutěžním oboru Ochrana a obnova životního prostředí ve velké konkurenci zvítězil. K tomuto úspěchu mu gratulujeme a oběma dnes již absolventům děkujeme za vzornou reprezentaci ... Číst dál
P1090392

18

Čer2019
FOTKY NAJDETE ZDE V sobotu 8. 6. 2019 se konal již 21. ročník florbalového turnaje pro pedagogy a zaměstnance základních a středních škol pořádaného Scholou Humanitas. Počasí naštěstí přálo a žádné bouřkové předpovědi se nenaplnily. Letos nechyběla VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ (Zdrávka) z Mostu a do turnaje nasadila rovnou 2 ... Číst dál
P1090385

18

Čer2019
FOTKY NAJDETE ZDE V pátek 7. 6. se konaly Dračí lodě pořádané pro školní posádky na vodní nádrži Matylda v Mostě. Závodů se zúčastnilo celkem 25 základních a středních škol, z toho 19 základních škol a 6 středních škol. Náš tým převážně složený ze třídy 2. A si nevedl vůbec špatně ... Číst dál
P1090424

18

Čer2019
FOTKY NAJDETE ZDE ECOLOGIA INVICTA - v úterý 11.6.2019 proběhl jubilejní pátý ročník soutěže Ecologia Invicta zaměřené na ekologii a ochranu životního prostředí, pořádané Scholou Humanitas pro žáky základních škol Ústeckého kraje. Soutěže se zúčastnilo sedm družstev, přičemž šest z nich bylo ze základních škol Mostecka. Poděkování za účast patří ZŠ ... Číst dál
61573883_3008398642511157_5879606470680510464_n

06

Čer2019
Letošní jubilejní 25. ročník netradičního sportovního turnaje proběhne v Litvínově v sobotu 22. června 2019! Sportovní dvojice mužů se mohou hlásit organizátorovi, tj. Schole Humanitas Litvínov do 24. června 2019 na email turbak@humanitas.cz . Neváhejte a přijďte si zasoutěžit, ale hlavně se pobavit! ⚽️🏀🏐... Číst dál
61645246_2989270791090609_5549330434875195392_n

28

Kvě2019
Nadace Unipetrol vyhlásila pod záštitou měst Most a Litvínov fotografickou soutěž pro žáky a studenty základních a středních škol Ústeckého kraje. Soutěž s názvem Náš sever, jejímž cílem je vyzdvihnout krásy severozápadních Čech, se uskuteční od 10. května do 31. srpna 2019. Až do konce prázdnin tedy mohou děti a ... Číst dál
60610586_2976294202388268_4607324337404379136_n

28

Kvě2019
Ve čtvrtek 16. května se konala Plavecká štafeta středních škol v Litvínově. Ze středních škol se zúčastnilo Gymnázium Litvínov a naše škola. Soutěžilo celkem 15 studentů (dívky + chlapci) a 1 pedagog. Plavala se štafeta 16 x 100 m libovolným způsobem, kde se hodnotil celkový dosažený čas družstva. Naše družstvo ... Číst dál