09/11/2023David Malát
2022-07-13 11_11_23-Schola Humanitas (@shumanitas) • Fotky a videa na Instagramu a 14 dalších stráne

13

Čec2022
SEDMIBOJ - Kdo je porazí? - Třetí rok po sobě vyhráli Míčový sedmiboj v Litvínově Jan Marek a Aleš Polata. V tropickém vedru zvládli nejlépe sedm disciplín. Pokud se cítíte, že na to máte, přihlašte se v červnu 2023 na 29. ročník. Organizátor akce Schola Humanitas s pomocí Vráti Čejky. ... Číst dál
13/07/2022Pavel Janíček

13

Čec2022
💛 MARTIN JANKUJ (4. A) - strávil víkend v Kutné Hoře, kde proběhlo celostátní kolo soutěže SOČ. Do tohoto postoupil z kola krajského se svou prací na téma "Mapování vhodného území pro revitalizaci mokřadního biotopu v katastrálním území Dětřichov u Frýdlantu“. Ve své kategorii obsadil nakonec desáté místo, za což ... Číst dál

13

Čec2022
💛 DRAČÍ LODĚ (1/2) naše dvě posádky se zúčastnily pátečního závodu dračích lodí školních posádek na mostecké Matyldě. Byl to zároveň 10. ročník této soutěže, kdysi jsme jeli i ten první. S naší převážně dívčí posádkou jsme nepřišli vyhrát, ale užít si pěkný den. A to se nám rozhodně povedlo ... Číst dál
choros2021_final

04

Lis2021
PŘIHLÁŠKY na naši tradiční soutěž Litvínovský choroš vyplňujte zde: https://forms.gle/uPx7oESYs19sfVuKA Na jakékoliv informace se ptejte p. Maláta (malat@humanitas.cz ; tel.: 770 127 111 ). Děkujeme za Vaši účast a těšíme se na společně prožitý soutěžní den!... Číst dál
04/11/2021Pavel Janíček
7667105

24

Zář2021
PRVÁCI dnes s pádly v ruce vyzkoušeli dračí lodě na mostecké Matyldě. Nová zkušenost a nevšední zážitek. Počasí bylo dnes hodně větrné, voda studená, náladu jim to ale nezkazilo. Určitě změna oproti lavicím. FOTKY ZDE Schola Humanitas - Dračí lodě 2021 ... Číst dál
24/09/2021Pavel Janíček
7580308

28

Srp2021
MÍČOVÝ SEDMIBOJ - Vítězem netradičního sportovního víceboje skládajícího se ze 7 disciplín se stal Aleš Polata a Honza Marek. Získali 50 bodů ze stolního tenisu, kopané, volejbalu, nohejbalu, basketbalu, házené a tenisu. Na druhém místě se s 41 body umístil Láďa Turbák s Mílou Hejnou a 3. místo patří dvojici ... Číst dál
28/08/2021Pavel Janíček
182463245_5864024896948503_7125559113896158984_n

07

Kvě2021
Před pár dny proběhlo krajské kolo biologické olympiády, kterého se zúčastnili i čtyři naši žáci. Na krásném 5. místě skončila Tereza Krejzová z 1.B (na fotce), která navíc v dubnu skončila i na 2. ... Číst dál
07/05/2021Pavel Janíček
180793385_5848652268485766_4125743852165661643_n

04

Kvě2021
Toto jsou naše studentky, které postoupily do krajského kola SOČ (soutěž odborných prací - středoškolské odborné činnosti), která proběhne zrovna ve středu. Tak jim držte palce! Samozřejmě děkujeme za reprezentaci školy, získané zkušenosti se jim budou hodit na VŠ.... Číst dál
04/05/2021Pavel Janíček
168886207_5723812977636363_8803533247600805238_n

30

Dub2021
BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA – v minulých dnech proběhlo školní kolo a do kola krajského postupují tito jmenovaní (řazeno dle bodů od nejlepších): v kategorii starších žáků M. Jankuj (3.A) a K. Šudomová (3.... Číst dál